Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Tęgobórz - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Wiercica

Wiercica(Tęgobórz + 25 km)

149 000 zł2 834 m² 52,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o powierzchni 2834m2. znajdujący się w Wiercicy gmina Przyrów. Działka : o pow. 2834m2 wymiary : szer. 22,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przysieka

Przysieka(Tęgobórz + 24 km)

179 000 zł5 582 m² 32,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż | działka Z potencjałem W przysiece! 5582 m za 179 000 pln! Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowo dużą i atrakcyjnie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Sygontka

Sygontka(Tęgobórz + 25 km)

200 000 zł5 800 m² 34,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek w malowniczej miejscowości Sygontka. Działki łącznie stanowią idealną szerokość i długość z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gniewięcin

Gniewięcin(Tęgobórz + 24 km)

110 000 zł1 048 m² 104,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży czterech działek budowlanych pod budynki mieszkalne jednorodzinne wraz z niezbędną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona

Kozłów(Tęgobórz + 25 km)

4 200 000 zł69 400 m² 60,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Strategiczny Teren Inwestycyjny z Bocznicą Kolejową i Dostępem do lhs w Kozłowie Oferujemy unikatowy teren przemysłowy o powierzchni 6,94 ha, zlokalizowany w Kozłowie (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łysiny

Łysiny(Tęgobórz + 22 km)

75 000 zł10 227 m² 7,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Łysiny, gmina Koniecpol Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Łysiny w gminie Koniecpol , w spokojnej i naturalnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Słowackiego

Koniecpol(Tęgobórz + 16 km)

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę o powierzchni około 1000 m , położona w miejscowości Koniecpol (woj. śląskie) w powiecie Częstochowskim przy ul. Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Drużykowa

Drużykowa(Tęgobórz + 6 km)

99 000 zł20 000 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki leśne położone w miejscowości Drużykowa, gmina Szczekociny. Działki o numerach 664, 846 i 984. Działki to bardzo dobra inwestycja. Na działkach drzewostan 80-120.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Nagłowice(Tęgobórz + 23 km)

120 000 zł10 500 m² 11,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

/English version below/ lokalizacja: nagłowice, położone w województwie świetokrzyskim, w powiecie jędrzejowskim, w gminie Nagłowice. Miejscowość jest siedzibą gminy Nagłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Tęgobórz

Tęgobórz,śląskie

355 000 zł7 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoje magiczne miejsce pełne historii i natury. Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty Biura Nieruchomości Polma działki leśnej o powierzchni 7100 m , która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Tęgobórz

Tęgobórz,śląskie

158 000 zł611 m² 258,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 611m2 z możliwością zmiany na budowlaną- położona w malowniczej dzielnicy miejscowości Tęgobórz, około 10 km od centrum Szczekocin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tęgobórz

Tęgobórz,śląskie

115 000 zł2 900 m² 39,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka budowlana w miejscowości Tęgobórz w okolicach Szczekocin woj. śląskie. Działka ogrodzona częściowo zagospodarowana wraz z domkiem letniskowym. Wydane pozwolenie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij